Znáte motýlí čaj?


Na trhu existují stovky druhů čajů. Pijí se jen tak na chuť, v zimě na zahřátí a pokud si v létě uděláte ledový čaj, získáte skvělé osvěžení které skvěle chutná. Teď v zimě u lidí logicky nejvíce bodují horké čaje s citronem a medem, protože mnoho lidí je nemocných a už naše babičky věděly že čaj dokáže nemoc vyléčit. Pokud jste nachlazení, určitě byste si občas měli dát právě čaj.

Jednodruhové čaje jsou velice populární, ale velké oblibě se těší i směsi, kde najdete čajů více, a případně i s kousky ovoce. Stále populárnějším se stává modrý čaj, který je ideální pomocník s potencí u mužů i u žen, a zároveň dokáže snižovat cholesterol. Jiný název pro tento čaj je motýlí, a vyznačuje se výraznou modrou barvou. Tu získá po zalití, a pokud do čaje kápnete trošku citronu, čaj získá fialovou barvu.

sklenice čaj

Tento druh čaje se zalévá vodou o teplotě zhruba 80 stupňů, ale rozhodně ne vařící. U některých čajů je potřeba zalévat vodou méně horkou, protože horká voda by mohla zničit cenné látky v čaji obsažené. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si některý z mnoha vysoce kvalitních čajů, které jinde neseženete. Kvalitní a jedinečný čaj, jako je právě tento, je ideálním dárkem pro milovníky čajů. U nás můžete sehnat nejen čaje, ale i kávu. V nabídce máme dokonce opravdovou lahůdku pro fajnšmekry, a tím je cibetková káva. Pokud nevíte co někomu blízkému dát jako dárek, u nás určitě něco najdete. A pokud byste nevěděli co vybrat, můžete u nás koupit i dárkový poukaz.

modrý čaj

Dát si občas čaj je skvělé nejen z hlediska toho že si můžeme odpočinou a dopřát chvilku klidu, ale i z toho hlediska, že můžeme udělat něco pro svoje zdraví. Čaje jsou skvělou prevencí mnoha zdravotních komplikací, a také blahodárně působí na náš nervový systém. Chvilka klidu a pohody s šálkem vašeho oblíbeného čaje je doslova k nezaplacení.