Služby pro lyžaře, i vám přijde vhod půjčovna

Už pár let lyžujete na lyžích, které jste výhodně koupil jako zánovní po první sezoně. Jste s nimi celkem spokojený. Ale teď přece jen pojedete na dovolenou do pořádných hor. Nové lyže se vám kupovat nechce. Ale přece jen dovolená v Alpách. To by chtělo nějaké kvalitní vybavení. Co si tak půjčit nějaký parádní kousek lyží a dovolenou si pořádně užít?

postavené lyže
Ano, přesně tak uvažuje část zákazníků stále četnějších provozoven, kde vám zapůjčí lyže a další vybavení. Je to docela rozumná úvaha. Na tuzemských sjezdovkách (nemám na mysli známá střediska) mnohdy kvalitu špičkového vybavení ani nevyužijete, respektive nepoznáte rozdíl. Pokud ale jedete někam do lyžařského ráje s dlouhými, širokými, kvalitně upravenými sjezdovkami s kvalitním sněhem je to jiné.
boty na lyže
Zapůjčení lyžařského vybavení ve městech dnes není problém. Navíc tato služba není překvapivě nijak drahá. A malým bonusem je, že vám často do ceny nezapočítávají dny, kdy jste si lyže zapůjčili a kdy je vracíte. Pokud půjčujete lyže dětem na lyžařský výcvik, započítávají vám často půjčovné jen po dobu kurzu. Pokud lyže své ratolesti půjčíte v pátek a kurz začíná pondělkem. Začnou vám počítat půjčovné právě až od onoho pondělka.
Další výhodou půjčení lyží a vybavení, že si můžete půjčit celý set. Tedy lyže, boty, přilbu a chránič páteře. Skialpinisti jsou vybaveni i lavinovým setem (lopatka, sonda, balíček první pomoci)včetně lavinového vyhledávače. O nic se tedy nemusíte vůbec starat. Nic dalšího pro svůj sport nebudete potřebovat.
lyžařská výbava
V půjčovně vám zapůjčí pečlivě servisované vybavení, připravené sloužit ke svému účelu a vaší spokojenosti. Navíc vám odborně seřídí vypínací síly u bezpečnostního vázání a vázání přizpůsobí délkově i výškově vámi vybraným lyžařským botám.
Z výše uvedeného vyplývá, že na mimořádnou lyžařskou akci, v pořádných horách se vyplatí využít služby půjčovny. Určitě neprohloupíte.