Řasy jako ze salónu

Snad každá žena pomyslně slintá a potají závidí, když vidí na televizní obrazovce nebo na jiné sociální síti ženu, která disponuje krásnými dlouhými a podmanivými řasami, a to zcela bez použití superdrahé řasenky a bez zásahu kosmetičky. Paradoxem také velice často bývá, že zatímco některým ženám jsou do vínku naděleny téměř neviditelné a krátké řasy, většina mužů se může pyšnit přímo ukázkovými kousky, za které by spousta z nás, jak se říká, vraždila. Existuje tedy nějaká jiná a přírodní možnost, jak podpořit růst řas?

Odpověď zní jednoznačně ano. Při hledání na internetu narazíte na celou řadu babských rad, které slibují, že s jejich vyzkoušením by se měl růst řas zrychlit a řasy by zároveň měly být krásné, lesklé, dlouhé a kvalitně vyživené. Společně se tedy podíváme na jednotlivé postupy. Než k tomu ale dojde, zmíním také, že spousta žen si nemůže vynachválit nejrůznější séra, která se dají koupit téměř v každé drogérii, popřípadě objednat z internetových stránek. Tato séra stačí párkrát aplikovat na řasy a výsledky jsou viditelné již po těchto pár užitích. Rozhodnete-li se ovšem pro tuto variantu, rozhodně sáhněte po produktech, které jsou ověřené, mají dobré recenze a také kvalitní složení. A teď už na osvědčené babské rady!

Řasy na oku

Jako velice vhodný prostředek na tuto problematiku se jeví nejrůznější oleje. Nejčastěji zmiňovaným bývá olej ricinový, kterým se mají řasy pravidelně potírat. Ricinový olej je často vyzdvihován hlavně pro své stimulační účinky. Jeho aplikace je nejlepší na noc, kdy může na řasách spočívat co nejdelší dobu a vás to tedy nijak neobtěžuje. Ráno si řasy jednoduše opláchnete, jak jste zvyklé a takto opakujete v pravidelných intervalech. Dalšími skvělými adepty jsou olej kokosový a mandlový, které zanechávají řasy hustější, lesklejší, silnější a také vyživené. Olej si dopřejte kvalitní a při aplikaci si dávejte pozor na to, byste si jej nezanesli do očí.

Kleštičky na řasy

Dalším produktem, který je lehce k dostání a jeho užívání vám nezabere moc času je zelený čaj, který jednoduše uvaříte, a poté pomocí vatového tamponku aplikujete na řasy nejlépe 2x až 3x denně. Tento čaj je vhodnou volbou hlavně kvůli spoustě antioxidantů, které se v něm nacházejí.

Chceme-li mít ovšem krásné okolí očí, musíme se zaměřit také na kvalitní stravování, které by mělo být bohaté na keratin, který se stará jak o kvalitu řas, tak také vlasů a nehtů. Do jídelníčku zařaďte také větší množství vitamínu E, jež se nachází hlavně v oříšcích. S jejich konzumací rovněž doplníte také vápník, takže zabijete dvě mouchy jednou ranou. S výše zmíněnými tipy tak nebudete na krásné řasy moc dlouho čekat.