Někdy stačí tričko s nápisem

Někdy se lidé musí patřičně vyparádit, aby někam mohli jít. Třeba k nejrůznějším společenským událostem se hodí elegantní šaty nebo pánský oblek, pro manuální práci jsou zřejmě nejvhodnější montérky, do erotického salonu slušné spodní prádlo… Ale jsou i situace, kdy se můžeme oblékat ležérněji, kdy na tom, co máme na sobě, zase až tak moc nesejde. A co si vezmeme pak? Klidně i jenom nějaké to potištěné tričko.

Jenže ani potištěná trička nejsou pochopitelně jedno jako druhé. A tak si nakonec vybíráme i mezi těmito. A to nejen podle velikosti a použitého materiálu, ale i podle toho, co tu pak budeme nosit na své hrudi nebo zádech. Protože i na tom někdy záleží – někdo hubený jako lunt si přece neobleče tričko propagující pivo, a člověk, který je naopak postavy víc než objemné, si nebude brát něco vysloveně sportovního.

fotící voják

A co si někdy také můžeme vybrat? Třeba i oblečení tak jaksi armádní. Kdo chce, může se klidně nasoukat do něčeho propagujícího armed forces, tedy ozbrojené síly, a hrát si tak do určité míry na vojáka, jsa současně i živým propagačním billboardem.

Někdo může nosit tričko s vlasteneckými motivy nebo motivy české armády, někdo může vsadit na motivy ozbrojených sil izraelských nebo britských. A na své si tu přijdou jak pánové, tak i dámy, protože zde nabízené vojenské army oblečení, army mikiny a trička jsou tu skutečně pro každého. A komu je i to málo, může si k tomu pořídit klidně i hrnky s vojenskou, vlasteneckou a sci-fi tématikou.

odstřelovačská puška

A pokud ani to nestačí? Pak se tu seženou i trička s motivy zombie nebo vtipnými texty. To aby se okolí při pohledu na toho, kdo si to na sebe vezme, aspoň pobavilo, pokud už není dost úsměvnou sama lecjaká postava v army oblečení, která má do vojáka zjevně daleko.

Takže si na sebe něco vojenského sežene a také shání kdekdo. Na rozdíl od minulosti, kdy jsme coby mladí muži naopak dělali vše pro to, aby nás stát nenavléknul do mundůrů.