Naše poradna vám podává pomocnou ruku

Neštěstí nechodí po horách…

Bohužel, neštěstí nechodí po horách, ale vybírá si zpravidla ty hodné, obětavé a poctivé lidi. A jste to právě vy, kteří jste se ocitli v těžké životní situaci díky nehodě, těžkému pracovnímu úrazu, pochybením lékaře nebo máte podobnou nepříjemnou zkušenost? A nevíte jak dál máte nepříznivé životní období řešit?

pochybnosti nedůvěra

Naše poradna vám podává pomocnou ruku.

Podává ji i těm, kteří byli označeni za viníky, a přesto jimi nejsou. Pomůžeme i v případě, kdy jste situaci již vzdali, protože jste v době nehody neměli uzavřené pojištění motorových vozidel. Řešíme případy, kdy nehodu způsobil cizinec či po zavinění nehody bez poskytnutí pomoci ujel. I když si myslíte, že nemáte vyhlídky na úspěch, radíme vám, nevzdávejte to! Vždy se najde řešení a naši klienti by mohli vyprávět, jak se jejich negativní poměry obrátily k lepšímu.

Plní pojišťovny podmínky smlouvy?

Bohužel za ta léta praxe už máme svoji zkušenost s pojišťovnami, na které se v případě nehody či jiného úrazu bezprostředně obracíte. Sice se tváří „přátelsky“, ale ve většině případů vám nevyplatí plný nárok na odškodnění. Sázejí na to, že člověk v nouzi nebude řešit administrativní záležitosti, tak je vyřeší za vás. Ale už se nikdy nemáte dozvědět, že jste mohli mít nárok na vyšší odškodnění trvalých následků nebo i nárok na jiné dávky na odškodnění ze zákona.

Obzvláště se to stává v případech, kdy dojde k těžkému poranění nebo dokonce i smrti blízkého. Zde se pozornost rodiny obrací úplně jiným směrem, než zjišťováním, na co mají nárok.

nehoda následky

Proto se s důvěrou obraťte na naši poradnu, která dokáže řešit trvalé následky i pravou míru odškodnění. Vyžádáme si od vás veškerou dokumentaci, plnou moc k zastupování a začneme jednat za vás. Spolu s námi spolupracují ověření advokáti s dlouholetou praxí, kteří se vymáhání škod věnují již celých dlouhých třicet let a mají své zkušenosti. Díky nim i díky znalcům z oboru zdravotnictví, se kterými také spolupracujeme, vám dokážeme vymoci odpovídající odškodnění za újmu na zdraví.