Látkové rolety s funkcí žaluzií


Domácnost si můžeme vybavit podle svého gusta. Víme, co se nám líbí, jakou skříň si máme vybrat, aby ladila s postelí, jakou matraci, aby se nám příjemně spalo, jakou budeme mít kuchyni, ale když přijde řada na stínění oken, tak mnoho lidí tápe a přesně neví, jaký druh stínění si mají vybrat. Budou to klasické žaluzie? Nebo naopak raději látkové rolety, které můžete vzhledově upravovat, a budou více ladit s místností? Nebo dáte na praktičnost použití? I v tomto případě bude záležet na tom, co si nakonec vyberete. Existuje však ještě jedna možnost a tou je kombinace obojího.

byt

Máte rádi příjemné polosvětlo, když se díváte na film? Nebo naopak milujete výhled, když zapadá slunce? Nejraději prosvětlíte celý svůj domov přes den, pustíte do něj plno sluníčka, ale v noci chcete mít naprostou tmu a přítmí, aby se vám dobře spalo a tělo si mohlo pořádně odpočinout? Právě takovou atmosféru vám vykouzlírolety na den a noc.

Látkové rolety se těší velké oblibě, ale stále fungují jenom jedním způsobem, to samé platí o žaluziích, které se často po pár letech ničí, odlupují, musíte je různě čistit a to člověka nemusí bavit. Moderním způsobem, jak zkombinovat tyto dva druhy jsou látkové rolety s funkcí žaluzií.

ložnic

Praktické jako žaluzie

Díky kombinaci obojího si totiž můžeme užívat hned několik pozitivních vlastností. Využijeme praktické použití žaluzií, ale přitom odpadá nekonečné stírání prachu z jednotlivých políček, nebo nepraktické stínění u televize, přes které často po stranách něco prosvítá.

Esteticky vzhledné jako látkové rolety

Naproti tomu látkové rolety bývají luxusní, estetické a dotváří celkový vzhled našeho domova, jenomže bývají spíše estetické a elegantní než aby plnily nějaký účel. Mnohdy jsou moc světlé, takže vám neposkytnou žádné pořádné stínění.

Jenomže ty na noc i den můžete kombinovat! Vyrábí se v různých velikostech i barvách. Vybírat si také můžete z nesčetně vzorů a různých druhů materiálů. Navíc se dají vyrobit i na míru.