Jednoduchá funkční dieta

Dostat se takzvaně do formy nejde jen a pouze cvičením, byť člověk maká sebevíc, ale nutná je také strava. To vám potvrdí každý profesionální sportovec. Strava by měla být, pokud možno co nejvyváženější. Měla by obsahovat nejen dostatečně množství všech typů vitamínů a minerálů, ale rovněž i sacharid a pro někoho možná trochu překvapivě tuky. I ty člověk potřebuje k tomu, aby jeho tělo správně fungovalo. Ovšem pouze v omezené míře. Proto je většina diet zaměřujících se jen na několik segmentů potravy neúspěšná. Jednoduše řečeno, neobsahují všechny potřebné složky proto, aby tělo fungovalo tak jak má. Krabičková dieta je v tomto ale trochu unikátní. Nejenže s její pomocí můžete efektivně ubrat na váze, ale zároveň se neochudíte o žádné důležité prvky.

salát

Pouze u profesionálů

Pokud vás krabičková dieta zaujala svou vysokou efektivností, možná vás trochu zarazí, že není vhodné ji podstupovat bez profesionální pomoci. Jsou to právě nutriční specialisté, kteří vám stravování takzvaně připraví na míru. Každý člověk je totiž zatížen fyzicky i duševně trochu jinak. Například takoví horníci se nebudou stravovat stejným způsobem jako třeba sekretářky. Každému klientovi je tudíž po důkladné konzultaci připraven jídelníček, který sedne přímo jemu, ale pro další bude nevhodný.

jogurt

Nic jiného

Stejně jako při jiných dietách, i u té krabičkové budete muset být poctiví a nekrmit se tak říkajíc bokem. V takovém případě totiž nebude fungovat a vy už se nikdy nedostanete do šatstva, které vám bylo naposledy tak před deseti lety. Sladkosti a další pochutiny, po kterých se hojně přibírá, byste neměli jíst vůbec, tedy pokud samozřejmě nejsou součástí diety. Tu byste neměli porušit ani když dostanete velký hlad a další chod si máte dát až za dvě hodiny. Tyto stavy jsou na začátku zcela běžné a je potřeba je vydržet. V případě, že neodezní, je nutné o tom informovat nutričního odborníka, který vám dietu připravil. Nejspíše vám ji obmění .