Cestování mě baví

Vždycky jsem měla ráda cestování. A vždycky mi bylo docela dost smutno, když nějaké cestování nám odpadlo. A kolikrát jsem měla zaplacený nějaký zájezd, že bych cestovala třeba do Rakouska nebo do Německa, jenomže to potom odpadlo. Kolikrát to všechno odpadlo kvůli tomu, že třeba někdo onemocněl nebo se někomu nakonec nechtělo jet. Tohle jsem vůbec nechápala. Vždycky když se někdo zaregistrujete nějaké cestování nebo dovolenou, tak proč potom nechcete jet? Sice chápu, že třeba časem někdo onemocní, což potom beru, že nemůže nikam jet.

Moc ráda cestuji.

To je úplně logické. Jenomže zase nechápu, jak si někdo může objednat nějaké cestování nebo dovolenou, když potom řekne, že se mu nikam nechce nebo nemá čas. Tohle mi opravdu hodně vadí a hlava mi to vůbec nebere. Já opravdu každý rok jezdím někam na dovolenou a moc ráda cestuji, naposledy jsem byla ve Švýcarsku a tam jsem byla asi měsíc, kdy se objevovala krásy Švýcarska a taky musím uznat, že švýcarské místo opravdu nádherné. Příští měsíc cechy tam do Finska a pak taky do Itálie, to někdy v létě. Itálii mám opravdu hodně ráda, taky se učím kvůli tomu italštinu.

Mám ráda Dubaj a Itálii.

Italštinu se učím už čtyři roky a musím říct, že jsem docela dobrá, protože opravdu hodně mě to baví. Já sama jsem si řekla, že kdybych ještě měla někam cestovat a byla by to naposledy v životě, tak mi to bylo Dubaj. A do Dubaje to je můj veliký jsem se podívat. A kdo by nechtěl! Chtěla bych tam strávit třeba dva týdny, ale co vím, tak mi to vyšlo opravdu na hodně peněz. Dubaj je totiž velice drahá destinace, takže si myslím, že bych asi musela hodně dlouho šetřit, než bych se do Dubaje někam podívala. Jako dítě jsem byla mnohokrát v Chorvatsku, kde mi to zase naopak připomíná dětství a rodinu, takže tam taky moc ráda jezdím. Do Chorvatska mám v plánu se vydat za dva roky a chci tam být dva týdny.