Vybavte si domácnost snadno a rychle, navíc za minimum peněz! Jak na to?

Zařizujete si domácnost a nevíte, kde začít? Pokud děláte kompletní rekonstrukci nebo stavíte nový dům, budete potřebovat shánět úplně všechno.

Vybavte si domácnost snadno a rychle, navíc za minimum peněz! Jak na to?

Vybavování domácnosti může být velkou radostí, ale občas jsou s tím i nemalé starosti. Jak se vyhnout problémům, na které můžete narazit a jak si domácnost vybavit, i když máte k dispozici jen omezený rozpočet? Možná vás to bude stát více času a hledání, ale určitě můžete ušetřit spousty financí. Stačí se držet několika tipů, které vás provedou vším, co potřebujete.

pencil-typography-black-design

Nezanevřete na slevy

Podchytit dokonale bytový design umí jen někdo, kdo tomu opravdu rozumí, jenže ne každý si může dovolit platit interiérového designéra a tak je lepší mít všechno dopředu naplánované. Vždy je lepší vyhradit si více času, nenechat se zlákat hned prvními akčními slevami, na které narazíme. Na slevy ale určitě koukejte, hlídejte si akční nabídky a porovnávejte ceny u konkurence. Chce to umět vychytat to, co je skutečně výhodné, protože i skutečně kvalitní kousky můžete pořídit za zlomek ceny, důležité je, umět si počkat. U nábytku pak sledujte nejen ceny, ale i materiál a s tím spojenou kvalitu a funkčnost. Určitě by neměla jít kvalita stranou jen kvůli nižší ceně.

pexels-photo-4050318

Pokud si to můžete dovolit, určitě se poraďte s odborníkem, kterým vám pomůže s vybavením interiéru, a budete mít jistotu, že všechno dokonale ladí a navíc jde o kvalitu. V případě, že tuto možnost nemáte, můžete se nechat inspirovat různě na internetu anebo využít toho, že spousta kusů nábytku se prodává v ucelených sestavách. Pak tedy budete mít jistotu, že celá ložnice, kuchyně, koupelna, obývací nebo dětský pokoj budou vybaveny v jednotném stylu. Navíc tyto sestavy jsou vždy levnější, než kdybyste jednotlivé kousky nábytku kupovali samostatně.

Zboží z druhé ruky se vám vyplatí

Kromě slev sledujte i nabídky na různých bazarech a bleších trzích. Nikdy nevíte, na jaký poklad můžete narazit. Některé věci často potřebují menší úpravy, ale pokud vám to nevadí nebo vás dokonce drobnější práce a úpravy baví, určitě se po něčem z druhé ruky poohlídněte. Navíc i retro styl se vrací do módy a s moderními prvky promění váš interiér v krásný a útulný prostor, kde se budete cítit dokonale pokaždé, když přijdete domů.

Nebojte se experimentovat, ale určitě to moc nepřehánějte. Prostory vypadají lépe, když jsou vzdušné a nepřecpané. Pozor i na barvy, které využívejte jen v malých detailech.