Stěhovat se? A v Praze?


Stěhování je vždy náročná až stresující záležitost, při které vůbec nezáleží, jestli se stehujete v hlavním městě v Praze, nebo třeba v Ostravě, Brně, Hradci Králové, či nějaké Horní Dolní. Vždy je spojeno s námahou, těžkou fyzickou prací, dlouhými přípravami a ještě delším vybalováním.

Pozor na to balíte

Většina z nás má už se stěhováním nějakou zkušenost. Kdo ne, na toho to ještě čeká. Po všech akcích, které jsem v rámci stěhování zažil, jednoznačně doporučuji. Nechte své přestěhování na profesionály. Za ty nervy a námahu, těch pár ušetřených korun, které musíte firmě za přestěhování zaplatit, nestojí.

Když si objednáte stěhování v Praze u Odnesto.cz, s.r.o. ušetříte nejen své síly, ale i značné finanční prostředky. Tato společnost totiž pracuje rychle, efektivně a levně.

Po prvotní poptávce, kterou můžete podat telefonicky, nebo e-mailem, k vám dorazí pracovníci firmy na posouzení náročnosti stěhování. Zjistí, kolik toho je nutné převést, jak objemný je nábytek, zda bude nutné nějaké demontáže a montáže na novém místě. Také posoudí, jestli budete potřebovat nějaký speciální obalový materiál a podobně.

Vezmou v úvahu vzdálenost, na kterou bude nutné vše přestěhovat, posoudí trasu i nutnost zajistit různá povolení, jako různá povolení vjezdu a dočasného parkování stěhovacích automobilů.

Na základě těchto zjištění, vám pak firma vypracuje a předloží cenovou nabídku. Když budete souhlasit s cenou, dohodnete si akorát den D a hodinu H.

Kam jsem to schovala?

Do této dohodnuté lhůty si zabalíte pouze své osobní věci a cennosti. Uložíte si je do svých beden a bedniček, které si sami označíte. O ostatní se postará stěhovací firma. Přijede, vše zabalí, vše označí, přenese do aut a odveze na nové místo. Firma všechno označuje svým systémem, takže při vybalování nevznikají žádné zmatky. Inu, roky zkušeností se stěhováním se projevují precizní prací.