Rychlý nebo dlouhý sex?

To, co ženy přitahuje jsou bezesporu muži, kteří jsou už od pohledu atraktivní, projevují o nich zájem a zásobují jich komplimenty. Z každé nadějné schůzky se z obou stran očekává, že dojde na báječný sex, který se díky jiskření mezi nimi – ještě znásobí na intenzitě.

A jak to tak už bývá, realita je v konečném důsledku – jedna velká katastrofa.
objímání v moři

Jsou vůbec ženy na „rychlovku“?

Z logického hlediska je takzvaná rychlovka – tedy sex, který trvá pouhých pár minut, pro ženy nesmyslná a podstupují ji jenom kvůli mužům. Několik chabých minut na to, aby se nažhavily a uvolnily nebo dosáhly orgasmu, jim rozhodně nestačí. A z drtivé většiny na ni přistupují jenom proto, aby potěšily muže.

Stejný problém však nastává, když je sex pořád krátký natolik, aby si ho žena stihla užít. V takovém případě je zanedbaná nejen samotná předehra, ale i důkladné zaměření se na ženské oblasti a technika postupnosti, která by ženu vynesla do nebes.

Příliš dlouhý je už bolestivý

I v případě, že to s délkou sexuálního styku s partnerem přeháníte, nebudete spokojené. Ženy sice milují postupnost všech kroků, protože vědí, že k dosažení orgasmu potřebují více času než muži, ale nic se nemá přehánět. Dlouhý sexuální prožitek, který ani po nějaké době uplynutí pořád nikam nevede a způsobuje vám myšlenky na to, ať už skončí, bývá zpravidla i bolestivý. A nepříjemný sex si netouží zopakovat ani muž a ani žena.

Mnoho mužů se snaží při prvním sexu s novou partnerkou, poskytnout jí prostor a snaží se o to, aby byl dlouhý. Tím však udělají zpravidla větší škody, než sklidí úspěch.
sexy spodní prádlo

Jaký je tedy ideál?

Kromě délky jsou bezpochyby důležité i okolnosti a samotná vášeň mezi dvěma partneři, to značí, že pokud je chtíč a vášeň prožít intimní chvíle s tím, kdo se vám líbí dostačující, bude kratší sex větším plusem než mínusem.

Někdy může být i delší prožitek intenzivnější, ovšem k takovému cíli se musíte dopracovat společně, nenásilně a především s citem, aby vaše rozkoš nepřešla brzy do bolesti. Odpověď tedy zní – něco mezi krátkým a dlouhým stykem, ženě bohatě postačí.


Nezařazené