Mužský problém


Příčina slabé erekce může být kdekoliv, nezbývá nám nic jiného než příčinu hledat anebo jí řešit. No ano, přesně mám namysli lékaře, který bude vědět přesně nejlíp co vám schází a stanový vám diagnózu, která je určena právě jenom vám a nasadí vám léčbu. Nic jednoduššího už snad není. No jenom že jak pro koho. Někteří pánové se tenhle svůj problém stydí řešit anebo ho prostě odmítají řešit. Což kolikrát potom může vést ještě k něčemu horšímu. Proto je vždy lepší vyhledat lékaře. Ale pokud si chcete zjistit příčinu, nebo si zjistit proč máte slabou erekci, tak v tom vám samozřejmě nikdo nebude bránit. Je ale taky dobře, že se o své zdraví zajímáte.

erekce

Prvním příkladem slabé erekce je věk. Ten hraje taky velkou roli. Jsou nějaké statiky, že každého druhého muže ve středním věku cca 40 let se slabá erekce vyskytuje. Pak u těch mladších ročníku je to opravdu výjimečně. Další příčiny slabé erekce můžou výt i onemocnění, které vás mohlo postihnout. Třeba některá urologická onemocnění. Přičemž může být porucha spojená s močovou soustavou. Taky pokud jste měli úraz nebo onemocnění nervové soustavy. Tak že pokud se třeba léčíte na vysoký krevní tlak nebo diabetes, tak se u vás slabá erekce může objevit.

erekce

Asi nejdůležitějším faktorem hraje hlavní roli taky psychika. Tak opravdu se člověkem dělá divy. A jak to poznáte? Můžete být přetížení, třeba z práce, kdy děláte dlouhé směny, nebo jste ve stresu. Taky v tom klidně můžou být i vztahoví problémy, kdy vám to zrovna poslední dobou neklape s vaší partnerkou. Taky se k tomu můžou připojit i deprese. Další takový menší strašák může být i dlouhodobé užívání léků. Proto si pozorně přečtěte příbalový leták, který bývá vždy součástí krabičky s léky. Tak že pokud takové problémy na sobě pociťujete, tak není na co čekat. Důležité je abyste co nejdříve navštívili specialistu a problém vyřešili.