Bezpečnost na prvním místě

Našinec se může obávat o svůj majetek, zdraví a třeba i holý život kdekoliv na celičkém světě. V zemích, jež neslynou zrovna tou nejlepší pověstí, stejně jako ve své vlasti. Protože Česká republika prý je jednou z nejbezpečnějších zemí světa a mé zkušenosti by této statistice odpovídaly, ale přece jenom se i u nás nejednou leccos semele, ani naši drazí spoluobčané nejsou ve všech případech svatoušky.

střelná zbraň
I my u nás máme kriminálníky, kteří klidně i pro zanedbatelnou sumičku peněz udělají bez uzardění cokoliv, i my máme dejme tomu agresivní opilce, narkomany, kteří nemají co ztratit, i my máme ony pověstné sociálně slabé obyvatele a jiné podvratné živly. A naopak nemáme a nikdy nebudeme mít tolik policistů a strážníků, aby nás tito doprovázeli na každém kroku a byli po ruce, kdykoliv jsou nám zapotřebí.
A proto si i my i u nás musíme tu a tam nějak poradit. A pokud našinec nechce prosedět svůj život mezi čtyřmi stěnami a za vysokou zdí či snad dokonce za elektrickým plotem a minovým polem, možná by se měl zamyslet, protože existuje . Dejme tomu nad radami, jež jsou nad zlato a zároveň nikoliv ryzím zlatem vyvažované.
Na kohokoliv z nás tam čeká takový docela malý pomocníček, jenž je na první pohled téměř přehlédnutelný, jenž ale dokáže i toho nejbrutálnějšího z vyvrhelů spolehlivě paralyzovat.
Doslova paralyzovat.
voják se zbraní
Nezabere mnoho místa a nemusíte si tak kvůli němu pořizovat větší byt, je nesrovnatelně skromnější než dejme tomu nějaké to baskervillské psisko nebo robustní brutálně vyhlížející bodyguard, nedělá žárlivé scény, zdrží-li se člověk někde, ani nebrblá, musí-li s majitelem někam vyrazit. Jediné, co po svém páníčkovi žádá, je, aby si tento důkladně pročetl návod k použití, protože si sám neumí vybírat, koho má „dát do latě“ a mohl by tak případně nechtěně ublížit i nevinnému. Což se ale poučenému majiteli rozhodně stát nemůže.
Prostě je to taková maličkost, jež dokáže velké věci. Které mohou být k nezaplacení, ač tento pomocníček snadno k zaplacení je.
Nevěříte? Pak se jděte přesvědčit. A ať už se pro toto zde nabízené řešení nakonec rozhodnete nebo ne, můžete si být jisti, že je něco takového rozhodně dobré mít. Raději než posléze pozdě honit bycha.

Bezpečnost na prvním místě
3.5 (70%)4