Na dovolenou s vozem z půjčovny dodávek Brno mimo letní sezonu

Zájem o mimosezonní pobyty roste

Zvyšující se letní denní teploty a počet tropických nocí jsou pro mnohé z nás nepříjemným důsledkem moderní doby. Ať už je příčina letních nesnesitelných veder a extrémního sucha jakákoli, snažíme se tomu bránit po svém – pořizujeme si klimatizace a snažíme se zpříjemnit pobyt v zahradním bazénu nebo alespoň ve vaně či ve vířivce.

kvetoucí stromy

Častěji využíváme možností dovolenkového pobytu na podzim, v příjemném počasí se lépe cestuje, jízda po dálnici je bezpečnější, není tak hustý provoz a nehrozí přeplněné hotely, penziony a kempy. Jistou možností je také jet jedním vozem z půjčovny dodávek Brno Maxi dodávky, v němž se nebudete tísnit, máte dost místa na nohy a do zavazadlového prostoru se vejde vše potřebné.

Vysoké Tatry na jaře

  • V autě můžete i přespat a při troše štěstí i mimo oficiální kemp, což ocení zejména vodáci a cyklistické výpravy.
  • Auto pojme veškerou bagáž, takže odpadnou obavy z možných krádeží nezabezpečených věcí v kempech.
  • Pokud se můžete střídat v řízení, můžete zvládnout delší úsek u bez zbytečných časových ztrát na nutný odpočinek.
  • Jedete jen jedním autem a jste všichni pohromadě, takže na nikoho nečekáte a můžete plánovat společné akce velice pružně.

Mimosezonní turistika proti jarní únavě

Doléhá na vás jarní únava? Nepodléhejte jí a začněte se více hýbat. Většina lidí míří na mimosezonní pobyty na podzim nebo na konci června, ale od druhé poloviny května do poloviny června jsou oblíbené turistické destinace poloprázdné, zvláště pak v horských oblastech. Zorganizovat pobyt na horách v tuto dobu pro partu lidí je skvělá možnost, jak posílit kondici a čelit jarním depresím a únavě z přepracování a nedostatku pohybu. Jarní období je také spojeno s kvetoucími stromy a rostlinami a byla by škoda o tuto krásu přijít jen proto, že jsme zvyklí dovolenou plánovat od července do září.