Jak zabavit své děti?

Na prázdniny se těší snad každé dítě, které chodí každý den, tedy od pondělí do pátku do školy. V té složitější situaci se ale ocitají rodiče, kteří mají za svého potomka zodpovědnost a chtějí zařídit, aby se ani o prázdninách nebo o víkendech jejich dítko nenudilo. Je tady ale řešení. Vznikla totiž aplikace, která se jmenuje Výlety a zábava s dětmi. Věřte, že v této aplikaci najdete velkou spoustu inspirací. Dokonce tolik inspirace, že všechna místa ani nestihnete navštívit.
rodinný výlet
Za vznikem této aplikace stojí provozovatel stránek vylety-zabava.cz. Může vám nabídnout více než dva tisíce tipů z celé České republiky, kam byste mohli s dětmi vyrazit. Zábavné výlety a akce si můžete zvolit buď ve vašem okolí, anebo kolem vámi zadané lokality. Je to velmi jednoduché.
Škála je opravdu obrovská a najdete v ní například výlety pěší, s kočárkem, cyklovozíkem, spoustu zámků, hradů, dětské hřiště, tábory a mnoho dalších. Opravdu je z čeho vybírat.
Lze také hledat podle vámi zadaného textového výrazu. Nejčastěji se vám místa seřadí od nejbližšího po ty nejvzdálenější. Je také možné aplikaci přepnout na mapu, ve které můžete prohlížet dané typy.
Jsou dokonce k dispozici i informace, jako je druh zábavy, doporučený věk dítěte, popis apod. K dispozici jsou i různé fotografie, či možnost prohlédnout si zajímavá místa v okolí.
stezka korunami stromů
Rozhodně vymyslet tuto aplikaci byl krok kupředu, protože nabídnout rodičům něco, v čem mohou snadno najít typy na místa, která by mohli se svými ratolestmi navštívit je výborné. Dokonce i provedení je po grafické stránce moderní a přehledné.
Jestli je něco, co by vám mohlo na aplikaci vadit, pak jsou to reklamy, které se zobrazují na spodní části obrazovky, a bohužel není možné se jich zbavit. Aplikace bohužel nenabízí zakoupení placené verze, která by byla bez reklam. Pokud se ale si na to ale zvyknete, pak by rozhodně neměl být problém.
Vyzkoušejte tedy tuto aplikaci i vy. Uvidíte, že zábava pro vaše děti bude rozhodně zaručená.