Důvody, proč vsadit na dřevostavbu

Dřevostavby jsou u nás stále častějším způsobem bydlení, je to však vcelku pochopitelné. Mají řadu nesporných výhod a jsou daleko ve svých kvalitách daleko za klasickými zděnými domy. Proto pokud se sále nemůžete rozhodnout, zda se podvolíte trendu a zvolíte dřevostavbu nebo raději budete postupně skládat cihlu k cihle, přesvědčíme vás, že první zmíněná možnost, je ta správná.

velká dřevostavba

Po vzoru severských zemí se pomalu ale jistě dostávají dřevostavby do celého světa, Česká republika není výjimkou. I když se stále jedná u nás o neprobádanou oblast, dřevostavby nabízí celou řadu nesporných výhod, které jistě po bližším představení oceníte i vy. Pojďme se tedy konečně podívat na několik pádných argumentů, které vám pomohou při rozhodování.

  • Bydlení v rekordně krátkém čase

kapesní hodinky

Zatímco stavba běžného domu může trvat i několik let, montovaná dřevostavba jen několik měsíců. Stavba montovaného domu trvá od podpisu smlouvy po montáž v závislosti na velikosti stavby od jednoho do pěti měsíců. Dřevostavby vysočina jsou tak skvělou volbou pro budoucí život, ve kterým můžete začít bydlet v rekordním čase s minimem nákladů. Vždyť samotná hrubá stavba je otázkou několika dní, a jelikož se jedná o suchý proces výstavby, veškeré technické přestávky zde odpadají. Dokončovací práce už probíhají pod střechou a jsou záležitostí jen několika málo týdnů. No není to úžasné?

  • Vše od jednoho dodavatele, na míru a dle vašich požadavků

Běžná výstavba rodinného domu spojuje několik řemesel dohromady, což je náročné nejenom po časové stránce, ale i po té finanční. V případě dřevostaveb se mnohdy jedná o jedinou firmu, která se zabývá návrhem, výrobou, dopravou na místo až po samotnou montáž. V případě jakékoliv závady stavebník přesně ví, na koho se s reklamací obrátit. Vše je rychlé, bez komplikací a zbytečných nervů.